Yardımcı Ders Kitapları

Sitemizde siz değerli öğrenciler için çalışmanız gereken tüm derslerin ve sınavların size faydası olacak tüm yardımcı ders kitaplarını listeleyip, akıllı filtreleme ile almanızı kolaylaştırıyoruz.

Eğitim sadece çalışmak değil, çalışırken eğlenmek ve okuduğunu anlamanızı sağlayacak yan etkenleri size sunarak başarıya adım adım ilerleyeceksiniz.

Yardımcı Ders Kitapları size birçok yayın evinden 1.sınıftan LGS ye, Liseden AYT-TYT ye kadar başarınızda etkin rol oynayacak kitapları ayıklayarak size listeleme yapar. Size de sadece kolay alışveriş yöntemleri ile almak ve sadece 1-2 gün içinde elinize ulaşmasını beklemek düşüyor. Sonrasında gelecek başarılar en az sizin kadar bizleri de mutlu edecektir.

Sınavların ve Derslerin Yardımcı Kitap E-Ticaret satışlarında ilk tercih edilen firma olmaya inancımızla adım attık. Sizlere sunacağımız öneriler, uygun fiyatlar ve kampanyalarımızla  bizlere olan güveninizi boşa çıkartmadan daima kendimizi müşteri memnuniyeti odaklı güncelleyeceğiz.

  • Müşterilerimizin e-ticarete olan güveni, kargo şirketlerinin kapıda ödeme seçenekleri ile pekiştirilmiş, internet sitemizin alternatif ödeme seçenekleri ve güvenilirliği uluslararası düzeyde kabul gören SSL sertifikamız ile internet üzerinden alışverişi günlük hayatın bir parçası haline getirdik.
  • E-ticaret te en öncelikli konu güvenliktir. Biz bu güveni sağlamak adına tüm SSL ve güvenlik ayarlarımızı yaptık, kredi kartı ile ödemelerinizde 3D özelliği sayesinde kart ödemelerinizi de güven içinde yapabileceksiniz. Sitemiz ETBIS kaydı ile, kontrol edilebilir bir yönetim sergilemektedir.
  • Yine internet üzerinden satışlarda sorun olan müşteri hizmetleri konusunda hem whatsapp sayesinde hem de bizlere rahat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan hemen size dönüş yaparak sizi normal bir kitap dükkanından alışveriş yaparcasına rahat hissetmenizi sağlıyoruz.

Tüm Öğrenci arkadaşlarımıza süper haberimiz var;

Facebook’ta kurduğumuz grubumuzda öğretmen arkadaşlarımız, öğrenci arkadaşlarımıza öncülük edip, sorulara cevaplar arayacak.
Öğrenci dostlarımız da kendi aralarında, çözdükleri soru bankası kitaplardan gördüğü faydaları, konu anlatımlı yardımcı ders kitaplarındaki anlatım tarzı ve sağladığı faydaları paylaşarak bu grubu bir paylaşım merkezi haline getireceğiz.
Haftalık olarak dağıtacağımız denemelerdeki sonuçları bize grup üzerinden gönderirseniz, size tavsiye kitaplarımız ve belki de hediye soru bankalarımızdan kazanma şansını yakalayacaksınız. Hemen aşağıdaki linkten grubumuza katılın, sizde bu fırsatlardan yararlanın.

Facebook Grubumuz