İade Koşul ve şartlarımız tamamen müşteri odaklıdır.

İade edilecek kitapta yazı, karalama gibi bir daha satılamayacak duruma gelen kitaplar hariç tüm iade veya iptal edeceğiniz siparişlerinizi çok rahat bir şekilde iade edebilirsiniz.

 • Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde YardimciDersKitaplari.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.
 • İadelerinizle Alakalı Her Türlü Sorularınızda www.YardimciDersKitaplari.com Adresinin Size Atamış Olduğu Sipariş Numarasını Örneğin: (Ödeme Bilgileri Bölümündeki Sipariş ID:1004634) Belirtmeniz Gerekmektedir.
 •  www.YardimciDersKitaplari.com müşteri lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.
 •  www.YardimciDersKitaplari.com ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde değişim yapabilmektedir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır;

 1. Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirtmenize gerek kalmadan iade edebilirsiniz.
 2. com ‘da satılan tüm ürünler orijinal olup üretici firmaların ve sitemizin garantisi altındadır.
 3. Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
 4. Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
 5. İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir.
 6. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden düşülür.
 7. Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
 8. İade edilen ürünler teslimatta kullanılan kargo firma ile geri gönderilmelidir.
 9. Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidişde www.YardimciDersKitaplari.com`a aittir.
 10. Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak sitemize aittir.