Nasıl Puan Toplarım?

Sitemize kayıt olduğunuzda, sitemizi sosyal medyadan linkimiz üzerinden paylaştığınızda ve her alışverişlerinizde puan toplarsınız.

Topladığım Puanları Ne Zaman Harcayabilirim? Alt limit varmıdır?

Topladığınız puanları, bir sonraki alışverişlerinizde limit sorunu olmadan, istediğiniz kadarını kullanabilirsiniz.

İade veya Değişim Yapılıyormu?

Verdiğiniz siparişten memnun kalmaz, ürünü değiştirmek veya iade etmek isterseniz; alışverişinizden 14 gün içinde kitapta bir çizilme, karalama olmadığı sürece tarafımıza anlaşmalı kargo firmamız üzerinden iade/değişim yapabilirsiniz.

İade yaptım, Ücret ne zaman bana düşer?

Yaptığınız iadelerin ücretleri, yaptığınız ödeme yöntemi ile en geç 3 iş günü içinde tarafınıza aktarılır.

Bütün puanımı tek seferdemi harcamalıyım?

Sipariş ödeme sayfasında kullanmak istediğiniz puan miktarını yazarak, o puan kadar harcama yapabilirsiniz.

Üyelik Ücretlimi?

Üyeliklerimiz ücretsizdir. Hemen kayıt ol butonuna basarak yeni hesap oluşturabilir, yada ister Facebook, ister Google hesabınız ile kolay giriş yapabilirsiniz.

Kargom ne zaman elime ulaşır?

Verdiğiniz siparişler en geç 1 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargo takip numarası sizinle paylaşılır. Bulunduğunuz bölgeye göre ertesi gün veyahut en geç 3 iş günü içinde siparişiniz elinize ulaşacaktır.

Denem Testleriniz Oluyor mu?

Şuan böyle bir çalışmamız yok, ancak dönemsel olarak verdiğiniz siparişlerin içlerine birtakım hediyeler eklenebiliyor.

Sınava Gireceğim, Hangi yardımcı kitabı almalıyım?

Sitemizdeki akıllı filtreleme sayesinde, siz gireceğiniz sınav kategorisini veya çalışmak istediğiniz dersi seçin, önünüze bu konularla ilgili tüm kitaplar kişiye özel olarak gelecektir. Arasından ihtiyacınız olan kitapları seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sitenizde alışveriş yapmak güvenlimi?

YardimciDersKitaplari.com sitemiz %100 güvenirlilik kapsamında güvenli ödeme seçenekli firmalar ile çalışmakta ve SSL konusunda yüksek önlemler almış bulunmaktadır. Kart güvenliğiniz tamamen kontrol altında olup hiçbir şekilde kart bilgileriniz sistemimizde kayıt olmamaktadır.

Kapıda Ödeme Yapabilirmiyim?

Sitemizde %100 Kredi kartı güvenli ödeme sistemi bulunmakla birlikte, dileyen ziyaretçilerimiz siparişlerini kapıda ödeme yöntemi ile de oluşturabilmektedir.

Aradığım kitap yok, ne zaman gelir?

Sitemizde bulamadığınız ve olmasını istediğiniz yardımcı ders veya sınav kitaplarını, yayın evlerini bize iletişim formumuz üzerinden iletmeniz durumunda çalışma arkadaşlarımız gerekli iletişimleri sağlayıp bu yayınları sitemize eklemek üzere çalışma başlatacaklardır.